Canon

Canon TS9150 Reset Programı Canon Service Tool

Canon
Fiyat
:
40,00 TL
Havale ile
:
40,00 TL
Not
:
canon service tool indir download.JPG (18 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • Beni Ara
 • Canon TS9150 Emici Dolu Hatası - Canon TS9150 Mürekkep Pedi Dolu Hatası Nedir?

  Canon mürekkep tanklı, mürekkep püskürtmeli yazıcılarda belirli sayıda çıktı aldıktan sonra oluşan sayaç hatasını, mürekkep emici ped dolu hatasını giderme, atık mürekkep ömrü dolu, emici sıfırlama, yazıcı reset, error, pad sorunu, bitmeyen kartuş sorunu, mürekkep tanklı yazıcılardaki sayaç problemleri ve benzeri hataları gidermek için kullanılan Canon firması tarafından üretilmiş yazıcı servis programıdır.

  Canon TS9150 model yazıcılarda belirli bir sayfa kullanım sonrasında cihazın alt tarafında bulunan mürekkep atık pad kısmındaki emici dolu ped - keçelerin değişmesi veya bakımının yapılması ile ilgili bir uyarı çıkar ve yazıcınızın çalışmasını durdurur. Atık mürekkep tankı içerisindeki emici pedler yani mürekkep emici keçeler fiziksel olarak dolmuş ve değişmesi gerekiyor ise web sitemizden bu emici ped keçeleri temin edebilirsiniz. YouTube videolarımızı izleyerek anakart veya keçe değişimi gibi farklı işlemleri kendiniz yapabilirsiniz. Bakım sonrasında yazıcınızı ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Bu program ile düzeltilebilen hata kodları: 5B00 5B02 5B04 5B14 1700 1701 1702

  Yukarıda belirtilen hata kodlarından birisi karşınıza çıktı ise, yazıcının yazılımsal veya mekanik olarak bakım veya parça değişim zamanının geldiğini gösterir. 5B00 emici ped dolu hatası veya P07, P08 error number veya farklı hata kodu veren yazıcınıza telefon ile destek, uzaktan bağlantı desteği veya kendi teknik servisimizde gerekli bakım onarım veya parça değişim işlemlerini uygulamaktayız.

  Not: Canon Service Tool Reset programını email adresinize yolluyoruz. Kargo ile herhangi bir yazılım gönderilmemektedir. Program kurulumu ve sonrasında yapılması gereken işlemler için size gönderilecek olan maildeki yazılı talimatları okuyunuz veya youtube kanalımızdaki uygulamalı videolarımızı izleyerek de gerekli işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

  Lütfen Dikkat: Canon Service Tool programının çalışabilmesi için yazıcının üzerindeki bazı tuşlara belirli sayıda basarak servis moda almanız gerekmektedir. Tuş kombinasyonu yazıcı modeline göre değişmektedir. Yazıcıya servis tool programı ile işlem yapılabilmesi için yazıcınızın kesinlikle servis moda giriyor olması zorunludur.

  Dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise Canon Servis moduna girdikten sonra işlem yapılabilmesi için yazıcınızın bilgisayara mutlaka USB Kablo ile bağlı olması gerekmektedir. Ethernet ağ kablosu ile veya Wi-fi üzerinden kablosuz bağlı iseniz servis moda girseniz bile program aktif hale geçmez ve işlem yapılamaz. USB kablonun direkt olarak bilgisayarınıza bağlı olması gereklidir.

  BİLGİ: Reset yazılımı tek kullanımlık olup, satın alma sonrası program indirme bağlantısı ve aktivasyon şifresi siteye üye olduğunuz email adresinize gönderilecektir.   Canon TS9150 atık mürekkep pedi resetleme,Canon TS9150 mürekkep pedi resetleme,Canon TS9150 yazıcı resetleme,Canon TS9150 yazıcı reset,Canon TS9150 emici dolu hatası reset programı,Canon TS9150 ped reset,Canon TS9150 emici dolu reset,Canon TS9150 atık mürekkep pedi,Canon TS9150 atık mürekkep süngeri resetleme,Canon TS9150 atık ped reset,Canon TS9150 ped resetleme programı.
 • Program kullanımını anlatan rehber için bu linke tıklayınız:
  https://www.yaziciservisi.com.tr/canon-5b00-reset-canon-service-tool  YOUTUBE
  Servis Mod ve Reset işlemleri videolu anlatım:
  Lütfen Tıklayınız..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.